הגעתם למקום הנכון.


אנחנו חברים, משפחה, בית, אנחנו הלב של השכונה. כולם מוזמנים להגיע, אצלנו אין תנאי קבלה. כשחלמנו על אלפי, חלמנו על מקום שיעניק לתושבי הסביבה פינה חמה ותוססת לבלות בה, מקום שאנחנו היינו רוצים לבלות בו, ולכן, אנחנו מאמינים בחשיבותם של הפרטים הקטנים ושלושה כללים בסיסיים- אוכל טרי ואיכותי, מוסיקה מעולה מכל רחבי העולם ואווירה חברית ואוהבת.  
 
אחרי הים, עם הלפטופ או ב Day off שסוף סוף לקחתם, תוכלו להנות מתפריט ים תיכוני ויחס חם ומפנק, באווירה קייצית במיוחד. תוכלו להנות מדגים טריים הישר מהדייג שלנו, סלטים מיוחדים וטפאסים מדהימים תוצרת בית.

לקראת בוא החשכה, כשהאורות יורדים והקצב עולה, מצטרף לחגיגה גם תפריט אלכוהול משובח וצוות שידאג להעלות לכם את המצב רוח וירים את הערב שלכם לשמים.  
 
לדייט בשקיעה, ישר אחרי הים, ליום הולדת של חבר, לערב ריכולים עם הבנות או סתם כי בא לכם להתאוורר - תוכלו להגיע אלינו ולמצוא תפריט המורכב ממנות צבעוניות ומגוונות במיוחד, בטעמים ים תיכוניים המשולבים עם טעמי המטבח האיטלקי האותנטי המותאמים לכולם (כן, גם בעלי רגישויות המזון יהנו ממגוון עשיר וטעים באלפי - בהתחייבות)

 

מנות השף שלנו יותאמו בדיוק לחך שלכם, והברמנים ידאגו לקוקטיילים מצויינים על טהרת האניס, בשילוב עם המוסיקה והאווירה של אלפי, הגענו להרמוניה מושלמת שעושה שמח בלב. תבואו עם הכלב, תבואו לדייט עם סבתא, תבואו עם כפכפים, תבואו בשמלה ועקבים, תבואו לרקוד, תבואו איך ועם מי שבא לכם, יש לנו פינה חמה בלב בשבילכם תמיד. דאגנו לכם להמון פריימים מגניבים במסעדה, פשוט תבחרו. על הרחוב החי והתוסס של פרישמן, מתחת לאחת מהנורות הרומנטיות שבפנים, לצידם של אחת מיצירות האמנות שעוצבו וצויירו במיוחד עבורינו, בלאונג' החמים והאינטימי, או בכלל על הבר שיספק לכם חוויה אישית ומיוחדת במינה.   
 
מחכים להרים יחד אתכם צ'ייסרים קרים של אהבה(וערק).

לחיים.


משפחת אלפי